مسابقه همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده

مسابقه: همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده کیفیت نان استفاده ازجوش شیرین معاون بهداشت غذاودارو

گت بلاگز اخبار اجتماعی جزئیات اختلاس ۹ ساله کارمند شرکت ملی نفت

«نمی‌دانیم این عدد (۱۰۰ میلیارد تومان) از کجا استخراج شده است هست. این احتمال وجود دارد که با اتمام بررسی‌ها عدد اختلاس زیاد یا حتی کمتر باشد. بدهید جهت بیان کر

جزئیات اختلاس ۹ ساله کارمند شرکت ملی نفت

جزئیات اختلاس ۹ ساله کارمند شرکت ملی نفت

عبارات مهم : اختلاس

«نمی دانیم این عدد (۱۰۰ میلیارد تومان) از کجا استخراج شده است هست. این احتمال وجود دارد که با اتمام بررسی ها عدد اختلاس زیاد یا حتی کمتر باشد. بدهید جهت بیان کردن عدد در شرایط فعلی تنها در حد گمانه زنی است.»

به گزارش ایران؛ «هفته گذشته یکی از سایت های نفتی، خبری را با عنوان کشف فساد مالی در وزارت نفت انتشار داده است و نوشت فرد اختلاس کننده گرین کارت کانادا داشت و از طریق ترکیه راهی این کشور شد.

جزئیات اختلاس ۹ ساله کارمند شرکت ملی نفت

این خبر هنوز هم در ابهام هست؛ آیا که یک منبع آگاه در گفت و گو با روزنامه کشور عزیزمان ایران خبر داده است که تیم های کارشناسی وزارت اطلاعات و قوه قضائیه در حال بررسی این پرونده هستند تا بتوانند اطلاعات دقیق تری را از این ماجرا به دست بیاورند. این تیم کارشناسی به دنبال آن است که ببیند مسئول خزانه داری مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت در این سوء استفاده مالی تنها بوده است یا با همکاری چندین نفر توانسته چنین کاری را انجام دهد. این فرد طبق گفته منبع آگاه از سال ۸۸ اقدام به سوء استفاده مالی کرده است و تا همین آخرهای به سوء استفاده مالی مشغول بوده هست. به گفته او معلوم نیست که این فرد تا کنون توانسته است از ترکیه خارج شود یا خیر ولی چون گرین کارت کانادا را دارد، به احتمال زیاد درصدد عزیمت به کانادا هست. کشوری که چند سال پیش پناهگاه محمود خاوری از متهمان اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی شد. به هر ترتیب آن گونه که این منبع آگاه می گوید، خبری از کارمند مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت که هنوز مشخص نشده چقدر سوء استفاده مالی کرده هست، نیست.

این منبع آگاه به خبرنگار روزنامه کشور عزیزمان ایران گفت: تیم هایی از وزارت اطلاعات و قوه قضائیه در حال بررسی پرونده کارمند زیر مجموعه وزارت نفت هستند تا ببینند وی چگونه سوء استفاده مالی کرده است و آیا در این عنوان همکارانی داشته است یا خیر. وی با بیان این که نمی توان عدد مشخصی از میزان اختلاس صورت گرفته به وسیله کارمند مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت اعلام کرد، افزود: تا زمانی که بررسی تیم های کارشناسی به آخر نرسد نمی توان عدد سوء استفاده مالی را بیان کرد.

«نمی‌دانیم این عدد (۱۰۰ میلیارد تومان) از کجا استخراج شده است هست. این احتمال وجود دارد که با اتمام بررسی‌ها عدد اختلاس زیاد یا حتی کمتر باشد. بدهید جهت بیان کر

این منبع آگاه در پاسخ به این سؤال که بعضی از رسانه ها رقم سوء استفاده مالی را ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کردند و آیا این رقم صحت دارد، گفت: نمی دانیم این عدد از کجا استخراج شده است هست. این احتمال وجود دارد که با اتمام بررسی ها عدد اختلاس زیاد یا حتی کمتر باشد. بدهید جهت بیان کردن عدد در شرایط فعلی تنها در حد گمانه زنی است.

وی یادآور شد: از سال ۸۸ سوء استفاده مالی به وسیله مسئول خزانه داری یا همان کارمند راحت در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت شروع شده است و تا چندی پیش نیز ادامه داشته است ولی صحبت کردن در این خصوص مستلزم داشتن اطلاعات کافی هست. طبق شنیده های ما خانواده این فرد در خارج از کشور هستند و مسئول خزانه داری هم به خارج از کشور متواری شده است است.

در این میان کسری نوری، سخنگوی وزارت نفت نیز هفته گذشته در پی رسانه ای شدن خبر سوء استفاده مالی به وسیله یک کارمند راحت در وزارت نفت گفته بود: مسئولان امور مالی مدیریت اکتشاف به تازگی در بررسی اسناد مالی خود با تخلف انجام شده است به وسیله یکی از کارمندان امور مالی این مجموعه مواجه شدند که بلافاصله عنوان را به مراجع اطلاعاتی و قضایی گزارش دادند.

جزئیات اختلاس ۹ ساله کارمند شرکت ملی نفت

وی ادامه داده بود: وزیر نفت دستور داده است تا شرکت حسابرسی به عنوان بازرس قانونی شرکت نفت و همین طور حسابرسی داخلی این شرکت ضمن انجام تحقیقات دقیق جهت روشن شدن ابعاد عنوان و تعیین میزان سوء استفاده اقدام کنند. همچنین وزیر نفت دستور برکناری و آماده به خدمت شدن تعدادی از مسئولان ذیربط را که در انجام مسئولیت هایشان بی دقتی و اهمال کرده اند هم صادر کرده است.»

واژه های کلیدی: اختلاس | کارمند | مدیریت | کارمند | اطلاعات | استفاده | اطلاعات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs