مسابقه همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده

مسابقه: همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده کیفیت نان استفاده ازجوش شیرین معاون بهداشت غذاودارو

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کسانی که دهان‌ها را دوختند دم از آزادی بیان می‌زنند / روحانی

دم از مالیات می زنند؛ کسی نمی‌پرسد آنجایی که شما مدیریت می‌کنید تا حالا مالیات داده؟/دولت خیالبافی نیستیم

کسانی که دهان‌ها را دوختند دم از آزادی بیان می‌زنند / روحانی

روحانی: کسانی که دهان ها را دوختند دم از آزادی بیان می زنند

عبارات مهم : ایران

دم از مالیات می زنند؛ کسی نمی پرسد آنجایی که شما مدیریت می کنید تا حالا مالیات داده؟/دولت خیالبافی نیستیم

رییس جمهور گفت: معدن آزادشهر در بخش شخصی و در اختیار یک نهاد بوده است و آنها باید پاسخگوی مردم باشند ولی کسانی که مسئول آن معدن بوده اند آیا مهر سکوت بر دهان ارزش زده اند.

کسانی که دهان‌ها را دوختند دم از آزادی بیان می‌زنند / روحانی

به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری‎ها؛ حجت الاسلام حسن روحانی عصر امروز در سالن الغدیر ارومیه گفت: ارومیه قهرمان! آذربایجان عزیز! یاشاسین آذربایجان! یاشاسین ایران! این همه شور و هیجان از مردم عزیز آذربایجان غربی و از ارومیه قهرمان و از مهاباد عزیز، از میاندواب، از بوکان، از نقده، از پیرانشهر، از سلماس، از سردشت، از خوی، از شاهین دژ، از ماکو، از اشنویه، از چالداران و… و از همه مردم و همه زنان و مردان را می بینیم.

او افزود: قبل از آنکه به آذربایجان غربی بیایم، به گلستان رفتم تا سری به معدن چیان عزیزان مان در آزادشهر بزنم. غم ذلت و علاقه و برادری وجود دارد. این معدن در بخش شخصی و در اختیار یک نهاد بوده است و آنها باید پاسخگوی مردم باشند. ما با همه توان در کنار مردم و کارگران و در کنار معدن چیان و خانواده های عزیز از دست داده، خواهیم بود ولی کسانی که مسئول آن معدن بوده اند آیا مهر سکوت بر دهان ارزش زده اند.

دم از مالیات می زنند؛ کسی نمی‌پرسد آنجایی که شما مدیریت می‌کنید تا حالا مالیات داده؟/دولت خیالبافی نیستیم

رییس جمهور تاکید کرد: دیدن دریاچه ارومیه جهت من شعف آور هست. من ۴ سال قبل به شما مردم ارومیه قول دادم و گفتم اگر رییس جمهور شوم نخستین موضوعی که در دولتم مطرح خواهم کرد دریاچه اورمیه هست. یادتان است آن روز شما از اشک چشم خود یاد کردید؟ یادتان است غم سراسر غرب کشور عزیزمان ایران را جهت خشک شدن دریاچه ارومیه فرا گرفته بود؟ ولی امروز همه ما خوشحالیم که این دریاچه را تثبیت کردیم.

دم از مالیات می زنند؛ کسی نمی پرسد آنجایی که شما مدیریت می کنید تا حالا مالیات داده؟

او گفت: مردم آذربایجان و غرب کشور عزیزمان ایران بدانید در هشت سال قبل از این دولت آب دریاچه ارومیه سه متر و ده سانتی متر پایین آمد و اگر کارها این دولت نبود شما یک کویر خشک را در اینجا شاهد بودید. زنان و مردان و مردم قهرمان! سر ایران، آذربایجان هست. چشم زیبای کشور عزیزمان ایران دریاچه ارومیه هست. می درخواست کردند این چشم زیبای آبی را در این بدن نبینند ولی امروز شاهدیم امواج دریاچه حیات خود را فریاد می زند.

کسانی که دهان‌ها را دوختند دم از آزادی بیان می‌زنند / روحانی

رییس جمهور ادامه داد: در طول این سه سال و نیم دو هزار میلیارد تومان صرف دریاچه ارومیه شده است و این روند را ادامه خواهیم داد. دریاچه ارومیه بازهم جاذبه گردشگری خود را احیا خواهد کرد.

او با بیان اینکه نشانه از بیان اوضاع دریاچه ارومیه این بوده که نشان دهد دولت به وعده هایش عمل کرده هست، ادامه داد: امروز به شما مردم ارومیه و آذربایجان غربی می گویم در این استان هر روز شرایط زندگی و شرایط کسب و کار جهت جوانان آماده تر خواهد شد. من از اینکه در سال ۹۵، ۴۴۱ بنگاه اقتصادی راه اندازی شده است هنوز راضی نیستم. از اینکه ۱۸ هزار جوان مشغول بکار شده است راضی نیستم آیا که نباید جوان بدون کار در این سرزمین باقی بماند.

دم از مالیات می زنند؛ کسی نمی‌پرسد آنجایی که شما مدیریت می‌کنید تا حالا مالیات داده؟/دولت خیالبافی نیستیم

رییس جمهور با بیان اینکه افرادی که از اشتغال سخن می گویند کارنامه خود را به مردم نشان دهند، تصریح کرد: در ستادهای بعضی نامزدها کسانی هستند که هشت سال کشور در اختیار آنها بود و دیدید با جوانان ما و اشتغال این کشور چه کردند. هشت سال هیچ شغلی جهت این سرزمین نبود. بعضی از رسانه ها آن هشت سال را سکوت کردند و از بیکاری جوانان سخن نگفتند ولی سال قبل که ۶۵۰ هزار شغل ایجاد شد، دم از بیکاری می زنند و می گویند باید مالیات بدهید ولی کسی نمی پرسد آنجایی که شما مدیریت می کنید تا حالا مالیات داده اید؟

رییس شورای عالی اشتغال ادامه داد: ما جهت اشتغال زنان تلاش کرده ایم. در هشت سال قبل از این دولت ۸۶۰ هزار زن بدون کار شدند. در این سه سال و نیم ۷۵۰ هزار بانو مشغول به کار شدند. شخصی می تواند از اشتغال زنان سخن بگوید که در مقام عمل جهت ۷۵۰ هزار زن اشتغال ایجاد کرده باشد.

کسانی که دهان‌ها را دوختند دم از آزادی بیان می‌زنند / روحانی

زنان و مردان ما با آگاهی در برابر سیاه نمایی آنها ایستاده اند

او به بیانات بعضی از نامزدهای ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: آنها از آزادی بیان و انتقاد سخن می گویند. یا للعجب. آنهایی که زبان ها را بریدند و دهان ها را دوختند! آنچه که از شما در طول سال های گذشته صادر شد، کلمه ممنوعیت بود؛ ممنوعیت قلم، ممنوعیت تصویر. لطفا شما دم از آزادی نزنید که آزادی خجالت می کشد. شما دم از انتقاد نزنید. شما در نهادی کار می کنید که کسی جرات انتقاد از آن نهاد را ندارد. تخریب را در این جامعه رقم می زنند ولی زنان و مردان ما با آگاهی در برابر سیاه نمایی آنها ایستاده اند.

رییس جمهور با بیان اینکه کاسبان تحریم که کاسبی تان کساد شده است هست، ناراحت هستید، اظهار کرد: می خواهید ما را به چهار سال قبل بازگردانید ولی ما عقب باز نمی گردیم. ما راهمان را گزینش کرده ایم. راه ما آزادی هست. بازهم می خواهید تحریم و حصر را به کشور عزیزمان ایران بازگردانید؟ ما مخالف تحریم و حصر کشور عزیزمان ایران هستیم. ما می خواهیم با دنیا زندگی مسالمت آمیز داشته باشیم. ما نمی خواهیم جوان کرد و ترک ما در سر مرز کوله بری کند بلکه می خواهیم جایگزین کوله بری جوان ما صادرات کند. ما استان های مرزی مان را استان های صادراتی کشور عزیزمان ایران قرار خواهیم داد.

روحانی به بیانات بعضی از نامزدهای ریاست جمهوری راجع به فقرزدایی و محرومیت زدایی اشاره کرد و گفت: لطفا اعلام کنید در نهادهایی که مشغول هستید بازنشستگان چقدر حقوق می گیرند. ما دولت ادعا نیستیم. ما دولت خیالبافی نیستیم. ما دولت فریب نیستیم. ما می خواهیم راهی که در خرداد ۹۲ به هم وعده دادیم و دست به دست هم دادیم را تا رسیدن به قله ادامه دهیم.

کسانی که امروز می خواهند قدرت را در دست بگیرند می درخواست کردند شبکه ها را فیلتر کنند

او با بیان اینکه روز آینده نزدیک هست، افزود: ۲۹ اردیبهشت روزی است که ما باید راه خود را به مردم مان و جهانیان اعلام کنیم. راه ما وحدت اقوام ایرانی هست. ما کشور عزیزمان ایران متحد می خواهیم. ما همانطور که در سال ۹۲ وعده دادیم کرسی زبان ترکی در دانشگاه ارومیه و کرسی زبان کردی در دانشگاه سنندج ایجاد کردیم.

روحانی تصریح کرد: اهل فریب نیستیم و اگر سخنی گفتیم آن را ادامه می دهیم. ما ملت صد در صدی را می خواهیم. آنها که می خواهند بین ما فاصله ایجاد کنند ما یک ملت واحد و یک مشت گره کرده در برابر بدخواهان هستیم. امروز روز تصمیم ماست.

او ادامه داد: من درسال ۹۲ وعده احیای دریاچه ارومیه را دادم و به آن عمل کردم و امروز می گویم قطار بین شهری ارومیه و تبریز را ایجاد خواهم کرد. راه و مسیر نشاط جوانان را شروع می کنیم. من به شما اعلام می کنم به شرکت اداری و استخدامی ابلاغ کردم که شرکت ملی جوانان را تاسیس کنیم.

رییس جمهور با تاکید براینکه ما راه نشاط جهت جوانان را ادامه می دهیم، تصریح کرد: همه زنان و مردان بدانید کسانی که امروز آمده اند و می خواهند قدرت را در دست بگیرند در چهار سال گذشته می درخواست کردند شبکه ها را فیلتر کنند و از گسترش پهنای باندها جلوگیری کنند. می خواهند ما را در یک رسانه ای که خودشان ساخته اند، منحصر کنند.

واژه های کلیدی: ایران | ارومیه | ایرانی | دریاچه | آذربایجان | آذربایجان | رییس جمهور | ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs