مسابقه همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده

مسابقه: همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده کیفیت نان استفاده ازجوش شیرین معاون بهداشت غذاودارو

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی در زمینه شهرسازی گرفتار بی‌هویتی شده‌ایم/ یکی از دلایل ایجاد فساد در کشور قوانین متکثر است ، عارف

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه یکی از پرسشها کشور تورم قانون هست، خاطرنشان کرد: شخصا اعتقاد دارم یکی از دلایل سوء استفاده از قانون و ایجاد فساد در کشور قوانین

در زمینه شهرسازی گرفتار بی‌هویتی شده‌ایم/ یکی از دلایل ایجاد فساد در کشور قوانین متکثر است ، عارف

عارف : در زمینه شهرسازی گرفتار بی هویتی شده است ایم/یکی از دلایل ایجاد فساد در کشور قوانین متکثر است

عبارات مهم : ایران

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه یکی از پرسشها کشور تورم قانون هست، خاطرنشان کرد: شخصا اعتقاد دارم یکی از دلایل سوء استفاده از قانون و ایجاد فساد در کشور قوانین متکثر است که متاسفانه بخشی از آن زیاد به انشاء نویسی شباهت دارد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در دیدار با اعضای تشکل جامعه مهندسان مشاور کشور عزیزمان ایران به جایگاه تشکل های مردم نهاد در کشور اشاره کرد و گفت: اعتقاد به همکاری جمعی در مسایل متفاوت از جمله مسایل اقتصادی، امور زیربنایی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی همواره جزو خواسته ها و اعتقادات نظام جمهوری اسلامی بوده است که ساماندهی و توسعه این نگاه در دولت اصلاحات بنیان قرار داده شد.

در زمینه شهرسازی گرفتار بی‌هویتی شده‌ایم/ یکی از دلایل ایجاد فساد در کشور قوانین متکثر است ، عارف

وی در همین زمینه ادامه داد: شکل گیری و رشد فزاینده شرکت های مردم نهاد در دولت اصلاحات در قالب توسعه جامعه مدنی در همه عرصه ها اتفاق افتاد و نخبگان در سطح اول و عامه مردم در سطوح بعد به طور نظام مند در فرآیند تصمیم سازی مسایل کلیدی دولت نقش آفرینی داشتند ولی بعد از دولت اصلاحات شاهد مانع تراشی در برابر نهادهای مدنی بودیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه محور برنامه سوم توسعه اصلاحات ساختاری بود، خاطرنشان کرد: در اسناد بالادستی تاکید فراوانی بر تقویت بخش شخصی شده است هست. در دولت اصلاحات هم گام های موثری در حاکمیت بخش شخصی در اقتصاد کشور عزیزمان ایران برداشته شد و در این راستا سیاست کلی اصل 44 موتور محرکه جهت تقویت بخش شخصی هست. ولی متاسفانه انتظاری که جهت تقویت بخش شخصی در کشور بود محقق نشد و در این زمینه شاهد اعمال سلیقه و بعضا تحدید بخش شخصی هستیم.

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه یکی از پرسشها کشور تورم قانون هست، خاطرنشان کرد: شخصا اعتقاد دارم یکی از دلایل سوء استفاده از قانون و ایجاد فساد در کشور قوانین

وی با بیان اینکه یکی از پرسشها کشور تورم قانون هست، خاطرنشان کرد: شخصا اعتقاد دارم یکی از دلایل سوء استفاده از قانون و ایجاد فساد در کشور قوانین متکثر در کشور است که متاسفانه بخشی از آن زیاد به انشاء نویسی شباهت دارد. به همین علت باید در تنقیح قوانین و راحت کردن قوانین جهت جلویگری از سوء استفاده های احتمالی تلاش بیشتری صورت گیرد.

رئیس فراکسیون امید در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در زمینه معماری و شهرسازی گرفتار بی هویتی شده است ایم از سبک معماری شهرها به خاص در پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقاد کرد و گفت: در بعضی محلات پایتخت کشور عزیزمان ایران هنگامی که قدم می زنیم احساس بیگانگی به ما دست می دهد چون هیچ شباهتی با معماری ایرانی-اسلامی ندارد و این عنوان نشان از بی هویتی در معماری و شهرسازی ما است.

وی با اشاره به احتمال وقوع زلزله در پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با وجود بافتهای فرسوده در تهران، گسترش برج های سر به فلک کشیده و مقاوم نبودن بعضی ساختمانها واقعا چه تمهیدی جهت وقوع زلزله در پایتخت کشور عزیزمان ایران اندیشیده شده است است؟ صرف هشدار دادن و اینکه باید در برابر زلزله آمادگی داشته باشیم کفایت نمی کند. چه اقدام اساسی جهت آمادگی در برابر زمین لرزه در پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام شده است است؟ جهت بی خانمان هایی که بر اثر وقوع زلزله منزل و سرپناه خود را از دست می دهند چه اقدام پیشگیرانه صورت گرفته است؟

در زمینه شهرسازی گرفتار بی‌هویتی شده‌ایم/ یکی از دلایل ایجاد فساد در کشور قوانین متکثر است ، عارف

عارف در آخر با بیان اینکه باید در برابر هرگونه اتفاق غیرمترقبه در پایتخت کشور عزیزمان ایران آماده باشیم از آمادگی مجمع امید 51 نفری جهت پیگیری طرح های مربوط به حل پرسشها پایتخت به خاص در زمینه معماری و حمل و نقل عمومی با استفاده از نظرات نخبگان خبر داد.

واژه های کلیدی: ایران | زلزله | ایرانی | قوانین | ایرانی | معماری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs