مسابقه همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده

مسابقه: همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده کیفیت نان استفاده ازجوش شیرین معاون بهداشت غذاودارو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تو آیا زرنگی نکردی؟! ، دلخوری برانکو از کمال کامیابی‌نیا

به گزارش خبرآنلاین؛در حالی که قرمزها دقیقه 4 گل زدند و جلو بودند و می توانستند به سادگی هر چه تمام الاهلی را ببرند، در دقیقه 10 او یک خطای سفت و سخت روی بازیکن

تو آیا زرنگی نکردی؟! ، دلخوری برانکو از کمال کامیابی‌نیا

دلخوری برانکو از کمال کامیابی نیا/ تو آیا زرنگی نکردی؟!

عبارات مهم : برانکو

کمال کامیابی نیا بازیکن پرسپولیس اشتباه بزرگی در دیدار الاهلی مرتکب شد.

به گزارش خبرآنلاین؛در حالی که قرمزها دقیقه 4 گل زدند و جلو بودند و می توانستند به سادگی هر چه تمام الاهلی را ببرند، در دقیقه 10 او یک خطای سفت و سخت روی بازیکن الاهلی کرد. کمال با کف استوک مچ پای بازیکن الاهلی را نشانه رفت و نزدیک بود حتی پای او را بکشند. داور هم سریعا به این بازیکن کارت قرمز نشان داد تا از زمین مسابقه بیرون برود. این اشتباه مهلک کامیابی نیا حتی می توانست عامل از بین بردن پرسپولیس از لیگ قهرمانان باشد. کمال در سال گذشته هم یکی دو بار از این غلط های داشت.

تو آیا زرنگی نکردی؟! ، دلخوری برانکو از کمال کامیابی‌نیا

قبل از دربی برگشت که سه بر دو به نفع استقلال تمام شد، کمال محروم شد و نبودش در باخت پرسپولیس تاثیر زیادی داشت. شنیده می شود برانکو بعد از بازی به شدت از کمال کامیابی نیا دلخور بود و حتی شاید او را در آینده نیمکت نشین کند. کمال هم در پیامی نوشت بازیکن الاهلی زرنگی کرد و باعث شد او از زمین بازی خارج شود. حال سوالی که پیش می آید این هست؛ آیا کامیابی نیا با اینهمه تجربه زرنگی نکرد و نزدیک بود عامل از بین بردن تیمش شود؟

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکن | پرسپولیس | اشتباه بزرگ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs