مسابقه همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده

مسابقه: همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده کیفیت نان استفاده ازجوش شیرین معاون بهداشت غذاودارو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال خواهان تعیین و وظیفه بدهی طلب‌کارانش شد / وثوق احمدی

رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال می‌گوید بعضی از بازیکنان و مربیان پیشین باشگاها تاکنون تعیین وظیفه طلب‌شان را خواستار نشده بودند که کلوب استقلال به عنوان

استقلال خواهان تعیین و وظیفه بدهی طلب‌کارانش شد / وثوق احمدی

وثوق احمدی: استقلال خواهان تعیین و وظیفه بدهی طلب کارانش شد

عبارات مهم : پرونده

رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال می گوید بعضی از بازیکنان و مربیان پیشین باشگاها تاکنون تعیین وظیفه طلب ارزش را خواستار نشده بودند که کلوب استقلال به عنوان داوطلب خواستار تعیین و وظیفه بدهی هایش به همه بازیکنان و مربیان سابقش شد.

به گزارش ایسنا، روزبه وثوق احمدی، رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال راجع به برگزاری کارگاه TMS (سیستم آنلاین ثبت قرارداد) جهت باشگاهای لیگ برتر و دسته یک، گفت: در جهت بین المللی کردن رویه ها و نحوه ثبت قراردادها بین بازیکنان، کلوب ها و واسطه های نقل و انتقالاتی، قراردادی با فیفا منعقد کردیم که نرم افزاری های طراحی شده است جهت این کار در اختیار فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران قرار بگیرد. امروز و دیروز سه نفر جهت آموزش نرم افزارها به کشور عزیزمان ایران آمدند. روز نخست جهت تیم های لیگ یکی و روز دوم جهت تیم های لیگ برتری این کارگاه برگزار شد. امروز هم این نرم افزار جهت مسوولان فدراسیون فوتبال تشریح می شود. امیدوارم با آمدن این نرم افزارها کلوب ها موضعات حقوقی و قراردادی را جدی تر بگیرند و به سمت بین المللی شدن برویم.

او راجع به شکایت امیرحسین صادقی و سایر بازیکنان طلب کار از کلوب هایی که مجوز حرفه ای AFC را گرفتند گفت: کلوب ها جهت گرفتن مجوز حرفه ای نیاز به تعیین اوضاع طلب کاران ارزش داشتند. هر سه کلوب طلب کارانی دارند که تاکنون نسبت به طلب خود اقدام نکردند و در فدراسیون فوتبال تشکیل پرونده نداده اند؛ منتهی کلوب ها می دانند که این بازیکنان از آن ها طلب کار هستند. چون تاکنون شکایتی نشده بود، کلوب ها در کمیته تعیین اوضاع تشکیل پرونده دادند و خواستار بررسی پرونده و تعیین میزان دقیق بدهی های خود شدند و اگر مشخص شد به بازیکنی بدهکار هستند، باید بدهی خود را پرداخت کنند. پرونده امیرحسین صادقی هم از این دست پرونده هاست.

رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال راجع به این که عده ای می گویند با وجود صدور مجوز حرفه ای، با بازیکنان و مربیان طلب کار تسوه حساب نشده و حتی با آن ها تماس نگرفته اند گفت: AFC سه راهکار جهت حل بدهی ها دارد. کلوب ها می توانند بدهی خود را پرداخت یا با بازیکن و مربی مورد نظر جهت پرداخت بعدی توافق کنند و در سومین گام می توانند پرونده مورد نظر را جهت بررسی مبلغ بدهی به مرجع ذی صلاح ارجاع دهند. استقلال و پرسپولیس طلب کارانی دارد که تاکنون نسبت به طلب خود اقدام نکرده اند. کلوب استقلال اعلام کرد می خواهد به این نوع پرونده ها پیگیری کنیم. اگر مشخص شود این کلوب به بازیکنی بدهی دارند، باید پول بازیکن را پرداخت کند.

استقلال خواهان تعیین و وظیفه بدهی طلب‌کارانش شد / وثوق احمدی

واژه های کلیدی: پرونده | فوتبال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs