مسابقه همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده

مسابقه: همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده کیفیت نان استفاده ازجوش شیرین معاون بهداشت غذاودارو

رئیس‌جمهوری که فرهنگ لغاتش بیش از 77 کلمه ندارد ، کارنامۀ وحشتناک 100 روزۀ اول ترامپ

خبرگزاری فرانسه با اشاره به بی‌تجربگی رئیس‌جمهور آمریکا در عرصه سیاسی، نوشت کارنامه کاری 100 روز نخست ریاست وی کاملا وحشتناک است. کارنامۀ وحشتناک..

ادامه مطلب

تصویر ، نخستین تصویر العمل کارگردان سینما به اکران نشدن دو فیلم اخیرش

عبدالرضا کاهانی کارگران سینما، ابراز امیدواری کرد دو فیلم آخرش که هنوز پروانه نمایش دریافت نکرده‌اند، وقت اکران به دست آورند. نخستین تصویر ال..

ادامه مطلب

نقش عزت‌الله انتظامی را بازی می‌کنم

ایرج راد، نامی است که تئاتر کشور عزیزمان ایران همواره از همراهی با او، شأنیت یافته و به اعتبار خود افزوده هست؛ حضور او در هنر نمایش، به شصت‌سالگی نزد..

ادامه مطلب

معمای کی روش، مماشات فدراسیون فوتبال

درحالی که لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران هفته های نهایی و حساس خود را پشت سر می گذارد و تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران دیدار آینده ساز خود برا..

ادامه مطلب

لغو مراسم رئیسی در پایتخت به خاطر قطع برق بود یا عدم استقبال مردم؟

شامگاه دوشنبه استقبال خوبی از مراسمی صورت گرفت که به مناسبت عید مبعث از سوی اصلاح طلبان برگزار شد و سالن محل برگزاری مملو از جمعیت بود. لغو مراسم ر..

ادامه مطلب

تابنده از ریسک‌های ادامه‌دار شدن «پایتخت‌»‌ گفت

محسن تنابنده که این روزها آماده تصویربرداری سریال «پایتخت ۵» می‌شود از ریسک‌های ادامه‌دار شدن این مجموعه گفت.  تابنده از ریسک های اد..

ادامه مطلب

اجرایی شدن برنامه ی سند اصلاح کیفیت نان

رضا مورکیان مدیر نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی معاونت غذا و دارو درگفتگو باخبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از یزد؛ گفت: استفاده از جوش شیرین ..

ادامه مطلب