مسابقه همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده

مسابقه: همایش برنامه بهداشتی نگهداری استفاده کیفیت نان استفاده ازجوش شیرین معاون بهداشت غذاودارو

استقلال خواهان تعیین و وظیفه بدهی طلب‌کارانش شد / وثوق احمدی

رییس کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال می‌گوید بعضی از بازیکنان و مربیان پیشین باشگاها تاکنون تعیین وظیفه طلب‌شان را خواستار نشده بودند که کلوب استقلال به عنوان..

ادامه مطلب

این دوربین از قطع عضو بیماران دیابتی جلوگیری می کند

یک محقق انگلیسی دوربینی مجهز به حسگرهای گرمایی ساخته که احتمال جراحت در پای بیماران دیابتی را ردیابی می کند و آنها را از قطع عضو نجات می دهد  ..

ادامه مطلب

ترافیک فوق سنگین در محورهای ورودی مناطق زلزله‌زده

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از زیاد کردن ترافیک محورهای ورودی به مناطق زلزله زده خبر داد و افزود: پلیس راه از تردد اتومبیل‌هایی که مسوولی..

ادامه مطلب

) سه روایت تکان‌دهنده از دخترانگی + (۱۸

زن‌های زیادی هستند که سالیان سال رازی بزرگ را با خود به دوش می‌کشند. خیلی از زن‌ها با رازهایشان مدت‌هاست زیر خاک رفته‌اند. خیلی‌ها هر روز صبح که از خو..

ادامه مطلب

آینده نفت دنیا مشخص شد

رضا زندی روزنامه نگار ارشد و تحلیلگر نفتی در یادداشتی جهت روزنامه اعتماد نوشت:سند چشم انداز اوپک چین و هند را به عنوان دو کشوری که تقاضا جهت نفت را ..

ادامه مطلب

آینده عربستان سعودی مثل شاه کشور عزیزمان ایران است / بولتون

نماینده پیشین آمریکا در شرکت ملل گفت واشنگتن باید خود را جهت احتمال بروز «سناریوی شاه ایران» در عربستان آماده کند.  بولتون: آینده عر..

ادامه مطلب

ترامپ احتمال دیدار با رهبر کره شمالی را رد نکرد

رئیس جمهور آمریکا گفت جهت پیشبرد سیاست هایش حاضر است با هر کسی در دنیا دیدار کند. ترامپ احتمال دیدار با رهبر کره شمالی را رد نکرد عبارا..

ادامه مطلب